Кошик
772 відгуків

Куртки тактичні (Уніформа)

МАТЕРІАЛ NYLON TASLAN - КОМФОРТ ПРИ ЛЮБИХ ПОГОДНИХ УСЛОВІЯ                               

Сучасний одяг, окрім естетики, повинен підтримувати комфорт у будь - яких погодних умовах, бути легким і зручною. Особливо це стосується спортивної та туристичної екіпіровки, де вага та функціональні можливості відіграють ключову роль.

Інноваційні технології дозволяють створювати матеріали з новими характеристиками та можливостями, які використовуються для виробництва одягу.

Так була отримана тканина taslan, яка придбала додаткові властивості для обробки нейлонових волокон.

Опис тканини таслан

У 1935 році в лабораторії американської компанії DuPont було синтезовано новий синтетичний поліаміс, який назвали нейлон. Він виготовляється у вигляді волокон, які використовуються для виготовлення тканин. Нейлон має високу міцність, еластичність і вогнестійкість. До недоліків можна віднести погану паропроникність, що створює парниковий ефект на шкірі.  

За допомогою цього волоконного волокна у вигляді основи створюють різновиди нейлону з кращими властивостями.

Що таке таслан? Це поліамісне волокно, виготовлене методом репсового плетення ниток, внаслідок чого на поверхні полотна утворюється дрібний рубчик. Під час виробництва використовують волокна різної товщини, які визначають щільність тканини.

З внутрішньої сторони на нейлон таслан роблять полімерне покриття. Завдяки його пористій структурі випаровування від тіла легко виводиться назовні.

Крім того, тканину обробляють водонепроникною пробіжкою, що покращує її гідрофобні властивості.

Тканини taslan — поліпшені якості нейлона  

Тканина nylon taslan придбала важливу властивість — вона стала диханням. Крім того, вона обробляється водонепроникною пропорцією WR і поліуретановим покриттям PU. Вони захищають її від вологи, бруду та жиру, забезпечуючи стійкість до хімікатів.

Матеріал taslan набув популярності у виготовленні верхнього одягу завдяки своїм властивостям:

  • Витривалість і витривалість. Матеріал не боїться механічних навантажень на вигин і розрив, стійкий до тертя.
  • Легкость. При високій щільності має малу зароблену вагу. 
  • Проникливість повітря і паропроникність створюють хорошу терморегуляцію. Шкіра залишається сухою навіть під час сильних фізичних навантажень.
  • Водонепроникність. Тканина taslan не всмоктує вологу і швидко сохне.  
  • Витривалість до хімікатів. Закривання перешкоджає проникненню бруду та жиру в структуру волокон і легко очищується.
  • Стійкість до ультрафіолетового випромінювання не втрачає кольору і не руйнується на відміну від нейлону.
  • Не потрібно особливого догляду.

Високі експлуатаційні характеристики тканини таслан зберігаються під час тривалої дії несприятливих погодних умов і частотних прання.

Те, що виготовляють з тканини таслан

Ткань постачається в рулонах 1,5 мширіною з маркуванням щільності, армування та обробки прополин. Купити тканину таслан можна в магазинах спортивного і військового одягу.

Вона використовується у виробництві:

  • Верхня демісезонна і зимова одежа. Залежно від щільності тканини, з неї виготовляють вітрові, плащі, пуховики для щоденного носа.
  • Спортивний одяг і екіпіровка для любителів активного відпочинку. Відгуки про тканину таслан, підтверджують її відмінні вітро- і вологі захисні якості в умовах негоди. 
  • Туристичні аксесуари — непромокані рюкзаки, шапки, рукавиці.

Яскраві кольори цієї тканини дозволяють шити одяг і для дітей. Вона не рвиться, захищає від вітру та дощу і легко стирається.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner