Кошик
772 відгуків

Куртки, штани та костюми тактичні SoftShell

                                                                                                                      КОСТЮМИ І КУРТКИ SOFT SHELL — СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ ВІД ХОЛОДУ                 

Одяг зі спеціалізованого матеріалу Soft Shell - це нове слово в сучасних технологіях пошиття спортивного туристичного одягу. При розробці нової технології для виготовлення матеріалу Soft Shell переслідувалася головна задача - створити легку тканину, яка б утримувала внутрішнє тепло, а також забезпечувала надійний захист від вологи і вітру. Мета була досягнута за рахунок створення симбіозу з декількох матеріалів, які з'єднані між собою, але при цьому залишається можливість для повітряної подушки. У тому числі і за рахунок цього, такий одяг відмінно зігріває, залишаючись зручною й легкою.

З матеріалу soft shell шиють одяг для спорту, для туризму, для активного відпочинку. З кожним роком популярність матеріалу зростає і багато виробників використовують його для пошиття своїх моделей одягу soft shell. Купити куртки та костюми, створені за цією технологією - це відмінне рішення для людей, які ведуть активний спосіб життя.

Шари Софт Шел

Одяг з софт шел складається з трьох шарів. Кожен з який виконує свою роль.

  • Нижній шар - найчастіше це м'який матеріал або спеціальні мембрани. Цей шар призначений для утримання внутрішнього тепла за рахунок своєї природної температури тіла.
  • Середній шар - саме він призначений для утеплення. Це може бути тканина типу флісу, яка добре зігріває.
  • Верхній шар - це спеціальна водовідштовхувальна тканину, що не дозволяє виробу промокнути.

Таким чином, ми отримуємо відмінну комбінацію шарів, кожен з яких призначений для своїх цілей, а виріб в цілому - легке і міцне.

Види матеріалу soft shell

На сьогоднішній день куртки soft shell і інші варіанти одягу шиються з матеріалу двох видів: мембранний і безмембранних.

Якщо сказати коротко, то в мембранних варіантах присутній третій шар зі спеціальною технологією мікро-мембран, які захищають від вітру і вологи, при цьому тканина залишається дихаючої.

За технологією мембранні вироби також можна розділити на кілька видів. Є куртки з матеріалу зі спеціалізованою захистом від вітру, є з захистом від дощу, а є з поліпшеними дихаючими властивостями. При покупці потрібно визначитися, який варіант кращий саме для вас.

Головною перевагою куртки soft shell є ідеальне утримання балансу між захистом від холоду, вологи і хороша циркуляція повітря.

Як правило, костюм soft shell має певні особливості крою. це:

  • Капюшон, який захищає голову від дощу і вітру.
  • Рукава куртки досить широкі і закінчуються манжетом з фіксуючою липучкою.
  • Всі застібки-блискавки закриті спеціальними планками, які призначені для захисту від вологи.
  • Куртки досить широкі і подовжені, щоб максимально захистити від холоду і погодних умов.

На сайті компанії "ВСЕ, ЩО ТРЕБА" ви можете знайти якісні вироби з матеріалу soft shell, купити їх за розумними цінами, зробивши замовлення через інтернет. Ми розробили спеціальну лінійку костюмів і курток софт йшов, які відповідають сучасним вимогам з якості та зовнішнім виглядом моделей                                                                               

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner