Кошик
772 відгуків

Костюми і куртки тактичні

Тактичні костюми належать до категорії польової форми. Їх носять військові та військові підрозділи, але останнім часом одяг у стилі мілітарі є повсякденним у стилі міста. Якість і функціональність камуфляжного одягу, а також захисні властивості зробили його популярним у рибалок та мисливців, а також тих людей, чиї хобі є туризмом.

Види камуфляжних костюмів

Основною метою камуфляжової барви є маскування. Костюми, які дають можливість захистити військових і зробити їх менш помітними у відповідних природних умовах, є незамінною екіпіровкою службовців воєнізованих підрозділів (в т. ч. охранних структур). В асортимент одягу входять не тільки:

 • куртки,
 • штани,
 • найсмачніша білизна,
 • комбінезони,
 • рукавички,
 • головні убори,

але і аксесуари.

Усі камуфлячі костюми можна умовно розділити на групи за ознакою застосування. Для мисливців, рибалок, військових та інших людей, які займаються туризмом та активними видами спорту, одягають камуфляжовий одяг.

Тактична камуфляжна одежа використовується у випадку розвідувальних, наступальних і захисних операцій. Моделі таких екіпіровок постійно домагаються і вдосконалюються з метою підвищення:

 • Використати для використання,
 • якості,
 • Міцність і мінімізація зносу.

Усе це допомагає військовим виконувати важливі завдання в найсуворіших і найсуворіших умовах.

Сучасний одяг для виконання тактичних завдань виготовляється з спеціальних тканин. За замовленням військової промисловості виготовлялися спеціальні костюми, призначені для захисту тіла військових від вогню.

Тактичні костюми та їхні особливості

Найпоширенішою серед тактичних костюмів вважається камуфляжовий одяг:

 1. Простота кроя. Костюми у стилі мілітарі не повинні мати деталей, які можуть вплинути на швидкість людини. Тактичний одяг не має хрящів, видимих шнурів, накладних кишень тощо.
 2. Склад матеріалу. Для виготовлення тактичної екіпіровки використовують міцні матеріали. Тканини проходять спеціальну обробку, яка дозволяє збільшити термін використання обмундирування.
 3. Вартість. Ціна одягу для виконання домашніх завдань у польових умовах вища, ніж у стилі мілітарі для інших потреб. Основною причиною цього є те, що неможливо придбати недорогий матеріал і фурнітуру для пошиття.

Завдяки тому, що одяг у стилі мілітарі може витримувати велике навантаження і чудово справляється з функціями терморегуляції організму, екіпування тактичного призначення використовують не тільки військових, силових служб та охраних структур. Вироби такого типу міцно закріпилися в гардеробі мандрівників, а також членів егерських хозяйств і клубів мисливців і рибалок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner