Кошик
773 відгуків

Легкі пуховики і жилетки

УТЕПЛИК G-LOFT (СІНТЕПУХ) - МАТЕРІАЛ XXI ВЕКА

Найкращим утеплювачем для одягу в умовах низьких температур є гусиний або гагачий пух. Він має відмінні теплосвідомі характеристики та високий коефіцієнт пружності.

Знеохоченою стороною медалі є висока ціна й гіроскопія. Одяг з пуха легко вбирає вологу і втрачає свою устільні властивості. Її не рекомендується застосовувати в умовах високої вологості. Вона повільно сохне, короткочасна, потребує особливого догляду. Натуральний утеплітель може викликати алергічні реакції.

Потрібно було створити матеріал, який поєднуватиме позитивні якості натурального пуха і функціональність синтетичних утеплітелів.  

G-LOFT — технологія створення штучного пуха

Австрійська компанія Coldeck Textile протягом 25 років розробляла високотехнологічний утеплювач для екстремальних погодних умов, який слугував для нього гусиною. Нетковий матеріал G-Loft виготовлений з порожнистого поліефірного мікрохвильової форми. Повітря всередині волокон забезпечує високі теплоізоляційні властивості при мінімальній ваги матеріалу.

Термічний метод скріплення витових волокон створює тривимірну пружинисту структуру з високим індексом пружності. Веб- навігатор G-Loft має « ефект запам'ятовування» - він відновлює початкову форму після деформації. Опрацьовує волокна силіконової емульсії, перешкоджаючи процесу « коментування » і поліпшує гідрофобність матеріалу.

За своїми гігієнічними показниками G-Loft Це був натуральний пух. Він такий же легкий, дає захист при низьких температурах, не маючи при цьому його недоліків.  

Його характерними ознаками є:

  • Низька гіроскопія. Під час натоки порожнисті волокна легко випаровують вологу.
  • Матеріал зберігає високі теплоізоляційні властивості навіть у вологому стані.
  • Висока повітряна проникність. Наповнювач G-Loft має добрі дихаючими властивостями і забезпечує комфорт навіть при інтенсивних навантаженнях, на відміну від натурального пуха, який не виводить випаровування.  
  • Гіпоаллергенність. Не накопичується пил і не створює середовища для появи кліщів.
  • Довговічність. Матеріал ізносоїдок і має тривалий термін експлуатації без втрати властивостей.  
  • Він не знебарвлюється і не мігрує через тканину.
  • Матеріал швидко сохне, не потребує спеціального догляду, не піддається гнинню.
  • Високий ступінь пружності дозволяє піддавати вироби сильному стисненню.

На дотик і на дотик матеріал нагадує натуральний пух — він такий же м’який, пухнастий, легко змивається і швидко відновлює форму.

Вироби з утеплітельем G-LOFT — максимум тепла і мінімум об'єму

Якщо ви маєте однакові характеристики теплоізолювальної характеристики, то кількість нових утеплітелів буде меншою. Тому вироби з нього менш об’ємні, ніж натуральний пух.

Матеріал G-Loft Це стало основою для виготовлення військових спальних мішків і зимового одягу для армійських загонів. Брюки і куртки G-Loft У вологому кліматі можна використовувати для захисту від холоду під час інтенсивних фізичних навантажень та залеглих умов.

Сьогодні з нього шиють спортивний одяг для зимових видів спорту, туристів, мисливців,  Рибалки, теплі куртки для щоденного носочка, в умовах нижчої температури.

Усі вироби можна піддавати хімчистці, стирці та віджиму в пральних машинах без втрати якості та форми. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner